Kullanım deneyimi Removio

Keith (Windsor), Removio'nun etkinliğini kendi deneyiminden doğruluyor

Hastalıktan sonra papilloma büyümesi

Removio, papillomlardan kurtulma konusunda benim için bir keşifti. Papillomlardan kurtulmayı da hayal edenler için hikayem faydalı olacak.

Geçmiş hastalık, vücutta papillomların büyümesine neden oldu

Hatırladığım kadarıyla cildim hep temizdi ve burada birbiri ardına. İlk papillomlar hamilelik sırasında vücutta ortaya çıktı. Ancak pek fazla yoktu ve göze çarpmıyorlardı. Ama iki yıl önce ciddi bir şekilde gripten hastalandığım anda başladı! Takıntılı ve acımasızca, tüm gruplarda yeni yerlerde ortaya çıktılar. Bir yerlerde şeffaf kıllara benziyorlardı ve bir yerlerde iğrenç noktalarda yayılıyorlardı. Dört ay sonra kendimi tanımadım. Boyun, göğüs, koltuk altları bu büyümelerle serpildi.

Söylemek istediğim . . . Herhangi bir vücut estetiğinden bahsetmeye gerek olmadığı gerçeği sorunun sadece yarısı. Başka bir soru da, bu "güzelliğe" sürekli bir zincirle, sonra bir sütyenle, bazen de duş sırasında sadece bir tırnakla dokundum. Sonuç olarak hasarlı bölgedeki kanama birkaç gün boyunca geçemedi. Enflamasyon sıklıkla başladı.

Neoplazmalardan kurtulmak nesnel bir gerekliliktir

Bir keresinde kanserin nedenleri ve bundan nasıl kaçınılacağı hakkında bir makale okudum. Daha sonra vücuttaki papillomlarım ile olası bir kanserli tümör arasındaki ilişki açıkça karşıma çıktı. Tüm oluşumların kaldırılması gerektiği gerçeği artık şüphesizdi.

İlk başta kendim yapabileceğimi düşündüm. Eczaneden birkaç farklı merhem denedim kendime. Benim sonucum, papillomları tamamen yok etmedikleri ve bir süre sonra tekrar büyüdükleri. Zehirli bitkilerden kompres yapmaya çalıştım ve neredeyse cildimi yakıyordum. Ve papillomlardan kurtulmanın yollarını incelemem durduğunda, bir kozmetik kliniğine başvurmaya karar verdim.

Silme başarılı oldu, ancak tatmin olmadım. Birincisi pahalıdır ve ikincisi vücutta yara izleri vardır. Ve bununla ve bu uzlaştırılabilirdi, ancak etki yaklaşık altı ay sürdü. Bir başka soğuktan sonra, bağışıklık sıfıra geldiğinde papillomlar tekrar tırmanmaya başladı.

Removio tüm papillomları iz bırakmadan çıkardı

Removio, siğiller ve papillomlara karşı etkilidir

Tanınmış bir dermatolog bana para israf etmememi, ama Removio jeli satın almamı tavsiye etti. Siğil ve papillomlara karşı adı verilen ilaç tamamen doğal maddelerden oluşur, bu nedenle derinlemesine nüfuz eder, ancak tahrişe neden olmadan nazikçe etki eder. Removio, papillomları köklerle birlikte yok eder ve onlara neden olan virüsü öldürür. Ayrıca bu ilaç açık piyasada bulunmuyor ve aktif reklam yok ama Kıbrıs'ta satışlar tavan yapıyor. Bu beni ikna etti.

Kullanmadan önce sitede sipariş vermem gerekiyordu. Birkaç gün sonra kullanmaya başladım. Jeli günde iki kez cildi temizlemek için uyguladım ve emmesine izin verdim. Fazlalık bir peçete ile basitçe çıkarıldı. Jelin kıvamı, gün boyu kullanmanıza izin verir. Akmaz, kalıntı bırakmaz, tahriş etmez. İlk papillomlar altıncı günde kurumaya başladı ve iki hafta sonra çoğunluktan hiçbir iz kalmadı. En büyüğünü bir ay boyunca taciz ettim ama onlar da ortadan kayboldu. Yara izi yoktu.

Removio'nun kullanılmasının üzerinden sekiz ay geçti ve bu süre zarfında yeni büyüme görülmedi. Papillomlara karşı mücadelede denediğim her şey arasında bu jel en iyisi oldu. Size tavsiyem, zamanınızı ve paranızı boşa harcamayın, derhal yetkili bir distribütörden Removio sipariş edin. Onunla papillomlarınızdan hiçbir iz kalmayacak.