yorumlar Removio

 • Sabina
  Siğiller birkaç yıl önce ortaya çıktı ve bu süre zarfında her şeyi denedim - ısı, merhemler, cerrahi müdahale. Bütün bunlar sadece kısmen yardımcı oldu ve sorun tekrar geri döndü. Removio jeli sadece iki hafta sürdü, ilk başta siğiller siyaha döndü ve sonra ortadan kayboldu. Artık ciltte iz kalmadı, tüm izler iyileşti.
  Removio
 • Ali
  Evlendikten sonra eşim sağlığımı yakından izlemeye başladı ve bana çocukluğumdan beri sahip olduğum papillomların düşük bağışıklığın açık bir işareti olduğunu ve kanseri tetikleyebileceğini söyledi. Removio Gel kullanmam konusunda ısrar eden oydu. Sonucun% 100 temiz bir cilt olduğunu söylemeliyim, bir leke bile kalmadı.
  Removio
 • Sabina
  Adamın yüzünde ve boynunda papillomlar olmasına hiç önem vermedim. Ama bir yıl sonra bende benzer kızarıklıklar göründüğünde, alarmı çaldım. Bunun viral bir hastalık olduğu ve bağışıklığı zayıf olan insanlara bulaşabileceği ortaya çıktı. Removio ile aynı şekilde ve çok başarılı bir şekilde ele alınmıştır. Bu jeli veren ve cerraha göndermeyen doktor sayesinde.
  Removio
 • Σοφία
  Annemde daha önce bir tümör çıkarıldı. Ve hastalıktan sonra, papillomların vücutta büyümeye başladığını fark ettik. Onlardan kurtulması için onu ısrarla ikna ettim ama annem prosedürlere karşıydı. Sonra bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Removio jeli sipariş ettim. Uygulaması kolaydır ve tamamen doğaldır. Artık papillomlar ortadan kalktığına göre, onun sağlığı için sakinim.
  Removio
 • Ali
  Bir keresinde, yakalı başka bir papillomayı kopardıktan sonra, nihayet ciltteki tüm oluşumlardan kurtulmaya karar verdim. Pek çok yöntemi denedim: halk yöntemleri, merhemler ve koterizasyon, ancak papillomların hepsi ortaya çıktı. Kliniğe gitmeye hazırdım, ancak Removio tavsiye edildi. Bu jel en iyi sonuçları göstermiştir. Üç ay sonra cilt hala temiz.
  Removio
Değerlendirme Removio
4.4
21